Dodany: 2010-10-28 11:33:45

Czym jest salon autoryzowanyPosiadacze nowych samochodów nie jako skazani są na autoryzowany serwis BMW Olsztyn. Oczywiście dotyczy to przede wszystkim osób posiadających pojazdy tej niemieckiej marki.

 

Mogą z jego usług również korzystać klienci innych, nie mniej jednak koszty przeglądów i napraw będą znacznie wyższymi. Nie mniej jednak autoryzowany serwis BMW Olsztyn będzie w stanie szybko wykryć i naprawić usterkę, dodatkowo zapewniając okres gwarancyjny w którym to jeśli pojawi się kolejna ta sama zostanie ona naprawiona bez opłat. Jednak to nie wszystko.

 

Posiadacze samochodów BMW muszą dokonywać regularnych przeglądów swoich aut przez okres najmniej trzech lat po zakupie. Wówczas nie stracą gwarancji jak również nie będą ciążyć na nich koszty związane właśnie z corocznymi przeglądami technicznymi. Nie warto w tym czasie próbować samodzielnych napraw, serwis BMW Olsztyn zrobi to nie tylko profesjonalnie, ale również i całkowicie bezpłatnie, bez względu na to jaką ilość kilometrów pokonał kierowca w czasie ostatniego roku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest salon autoryzowany
Nick: