Dodany: 2010-10-28 11:26:00

Kto może rozpocząć kursPosiadanie prawa jazdy jest obecnie jednym z najważniejszych uprawnień. Jednak nie wszyscy mogą zapisać się na kurs prawa jazdy toruń. Nie mogą tego zrobić jak nie trudno się domyślić osoby niepełnoletnie, jeśli nie uzyskają zgody rodziców.

 

Mogą natomiast zrobić to wszystkie osoby pełnoletnie, zamieszkujące na terenie polski, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, a więc mogą podpisywać wszelkiego rodzaju umowy. Na kurs prawa jazdy toruń nie mogą również zapisać się osoby, które są częściowo lub całkowicie ubezwłasnowolnione. Pamiętajmy również o tym iż przed zapisaniem się na kurs należy wpłacić w odpowiedniej wysokości zaliczkę. Oczywiście dla osób nie mogących sobie pozwolić na wpłatę całości za kurs prawa jazdy toruń mogą liczyć na zapłatę w systemie ratalnym.

 

Nie chodzi tylko i wyłącznie o wpłatę całości po zakończeniu kursu, ale znacznie później. Działa to na dokładnie takiej samej zasadzie jak zakup różnych dóbr na w systemie ratalnym, oferowanym przez banki. Tak więc każdy kto może zapisać się na kurs powinien zrobić to jak najszybciej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kto może rozpocząć kurs
Nick: