Dodany: 2013-02-19 13:04:30

 

Instalacja autogazuZmiana rodzaju zasilania silnika samochodu jest dosyć kosztowna i możliwa w przypadku zmiany z instalacji spalinowej na gazową. Instalacja LPG jest sama w sobie wcale nie taka droga, ale wymaga wykonania gruntownego remontu pojazdu zaznacza mechanik samochodowy olsztyn.

 

Montaż instalacji LPG stał się opłacalny przy niskich cenach gazu w relacji do benzyny, instalację można założyć w każdym samochodzie bez większych problemów. Koszt wykonania tego zabiegu wynosi około dwóch tysięcy złotych i trwa do tygodnia jeśli jest rozbity na etapy.

 

To znaczy jeśli mechanik samochodowy olsztyn nie wykonuje go od początku do końca, bo ma jeszcze inne prace na głowie. Instalowanie autogazu stało się bardzo popularne i modne w kraju nad Wisłą na brak klientów mechanik samochodowy olsztyn nie narzeka. Instalowanie LPG wymaga wymiany kilku części i zainstalowaniu nowych przede wszystkim zbiornika z gazem, ale nie zamiast baku tylko w bagażniku. Zabiera to nieco miejsca z pojazdu do naszej dyspozycji, ale dzięki temu mamy tańszą jazdę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Instalacja autogazu
Nick: