Dodany: 2011-08-04 13:41:34

 

Jak założyć szkołę jazdyNauka jazdy poznań, to obecnie jedna z najbardziej oblegane miejsce we współczesnym świecie. Dzieje się tak, ponieważ wielu ludzi chce posiadać coś takiego jak prawo jazdy. Oczywiście duży popyt na prawo jazdy powoduje, że wielu ludzi zaczęło upatrywać interes w posiadaniu szkoły nauki jazdy.

 

Oczywiście mówiąc szczerze to jest to jeden z najlepszych pomysłów jakie kiedykolwiek można mieć. Niestety minusem jest to, ze trzeba się naprawdę mocno napracować, żeby coś takiego otworzyć. Przede wszystkim trzeba mieć pozwolenie na wykonywanie usług instruktorskich. Poza tym trzeba wynająć miejsce (lokal) gdzie będzie się przeprowadzało część teoretyczna kursu. Poza tym kilka samochodów i jakieś podstawowe wyposażenie (kodeksy, karty itp.).

 

No i chyba najważniejszą rzeczą jest zgoda Urzędu Pracy i wszystkich innych jednostek za to odpowiedzialnych. Moim zdaniem założenie czegoś takiego jak nauka jazdy poznań to naprawdę wyzwanie dla najwytrwalszych. Podsumowując, to nauka jazdy poznań, to na pewno pomysł na biznes, ale żeby to zrobić, trzeba zebrać mnóstwo papierków i przebyć bardzo długa drogę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak założyć szkołę jazdy
Nick: